MAF1005GAD701DT000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MAF1005GAD701DT000
JLCPCB Part #
C531393
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 1 105Ω@100MHz 351mΩ 800mA ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS