MAF1005GAD251DT000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MAF1005GAD251DT000
JLCPCB Part #
C2661580
Package
0402
Description
1 150mΩ 40Ω@100MHz 0402 Ferrite Beads ROHS