LTF5022T-2R2N2R8-D
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
LTF5022T-2R2N2R8-D
Description
2.2uH 2.8A 2.8A 43mΩ AEC-Q200 ±30% - Power Inductors ROHS