LTF4022T-5R6N-D
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
LTF4022T-5R6N-D
JLCPCB Part #
C2047185
Package
SMD,5.5x4mm
Description
1.2A 1.6A 110mΩ 5.6uH AEC-Q200 ±30% SMD,5.5x4mm Power Inductors ROHS