LGJ7045TS-4R7M2R1-H
MFR.Part #
LGJ7045TS-4R7M2R1-H
JLCPCB Part #
C2052187
Package
SMD,7x7mm
Description
2.1A 2.1A 31mΩ 4.7uH AEC-Q200 ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS