LGJ7045TS-220M1R3-H
MFR.Part #
LGJ7045TS-220M1R3-H
JLCPCB Part #
C3221866
Package
SMD,7x7mm
Description
1.25A 1.3A 22uH 82mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS