LGJ7045TS-151MR50-H
MFR.Part #
LGJ7045TS-151MR50-H
JLCPCB Part #
C2047464
Package
SMD,7x7mm
Description
150uH 500mA 550mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS