LGJ7045TS-150M1R5-H
MFR.Part #
LGJ7045TS-150M1R5-H
JLCPCB Part #
C1330645
Package
SMD,7x7mm
Description
1.46A 1.5A 15uH 68mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS