LGJ7045TC-220M-H
MFR.Part #
LGJ7045TC-220M-H
JLCPCB Part #
C2045447
Package
SMD,7.2x6.9mm
Description
1.8A 1.9A 22uH 69mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,7.2x6.9mm Power Inductors ROHS