LGJ7045TC-150M-H
MFR.Part #
LGJ7045TC-150M-H
JLCPCB Part #
C6287205
Package
SMD,7.2x6.9mm
Description
15uH 2.1A 2.3A 51mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,7.2x6.9mm Power Inductors ROHS