LGJ7045TC-101M-H
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
LGJ7045TC-101M-H
JLCPCB Part #
C7216200
Package
SMD,7.2x6.9mm
Description
100uH 330mΩ 750mA 900mA AEC-Q200 ±20% SMD,7.2x6.9mm Power Inductors ROHS