LGJ12575TS-6R8N5R9-H
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
LGJ12575TS-6R8N5R9-H
JLCPCB Part #
C2045559
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
13.1mΩ 5.9A 6.8uH 7.2A AEC-Q200 ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS