LGJ12565TS-331MR87-H
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
LGJ12565TS-331MR87-H
JLCPCB Part #
C2045517
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
330uH 494mΩ 870mA AEC-Q200 ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS