LGJ10145TS-681MR38-H
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
LGJ10145TS-681MR38-H
JLCPCB Part #
C6979287
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
1.6Ω 380mA 380mA 680uH AEC-Q200 ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS