KPZ1608SHR300ATDH5
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
KPZ1608SHR300ATDH5
JLCPCB Part #
C1533931
Package
0603
Description
1 15mΩ 30Ω@100MHz 5A 0603 Ferrite Beads ROHS