KMZ1608YHR601BTD25
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
KMZ1608YHR601BTD25
JLCPCB Part #
C432982
Package
0603
Description
1 400mΩ 500mA 600Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS