KMZ1608YHR301BTD25
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
KMZ1608YHR301BTD25
JLCPCB Part #
C1533930
Package
0603
Description
1 300mΩ 300Ω@100MHz 500mA ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS