KMZ1608RHR601ATD25
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
KMZ1608RHR601ATD25
JLCPCB Part #
C2661759
Package
0603
Description
1 400mΩ 500mA 600Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS