KLZ2012MHR470WTD25
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
KLZ2012MHR470WTD25
JLCPCB Part #
C404393
Package
0805
Description
3.7Ω 47uH 50mA 50mA AEC-Q200 Multilayer inductor ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS