HF30ACC201209-TD25
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
HF30ACC201209-TD25
JLCPCB Part #
C6631324
Package
0805
Description
1 30mΩ 7Ω@100MHz 0805 Ferrite Beads ROHS