HF2422-242Y2R5-T01
MFR.Part #
HF2422-242Y2R5-T01
Description
-20℃~+120℃ 100MΩ 2.4mH@1kHz 2.5A 280V 2kV 90mΩ - Common Mode Filters ROHS