FK26C0G2J101JN000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
FK26C0G2J101JN000
JLCPCB Part #
C342579
Package
Plugin,P=5mm
Description
100pF 5mm 630V C0G ±5% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS