FK22X7R2E334KNE06
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
FK22X7R2E334KNE06
JLCPCB Part #
C531328
Package
Plugin,P=5mm
Description
250V 330nF 5mm X7R ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS