FK18C0G1H332J
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
FK18C0G1H332J
JLCPCB Part #
C140865
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
2.5mm 3.3nF 50V C0G ±5% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS