FG28X7R1H333KNT06
MFR.Part #
FG28X7R1H333KNT06
JLCPCB Part #
C1623107
Package
Plugin,P=5mm
Description
33nF 50V 5mm X7R ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS