FG28X7R1H104KNT00
MFR.Part #
FG28X7R1H104KNT00
JLCPCB Part #
C448595
Package
Plugin,P=5mm
Description
100nF 50V 5mm X7R ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS