FG28X5R1E685KRT00
MFR.Part #
FG28X5R1E685KRT00
JLCPCB Part #
C1632831
Package
Plugin,P=5mm
Description
25V 5mm 6.8uF X5R ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS