FG28C0G2A121JNT00
MFR.Part #
FG28C0G2A121JNT00
JLCPCB Part #
C1626990
Package
Plugin,P=5mm
Description
100V 120pF 5mm C0G ±5% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS