FG26X7R2J152KNT06
MFR.Part #
FG26X7R2J152KNT06
JLCPCB Part #
C1630939
Package
Plugin,P=5mm
Description
1.5nF 5mm 630V X7R ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS