FG26C0G2J471JNT00
MFR.Part #
FG26C0G2J471JNT00
JLCPCB Part #
C1631083
Package
Plugin,P=5mm
Description
470pF 5mm 630V C0G ±5% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS