FG24X7R2E103KNT06
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
FG24X7R2E103KNT06
JLCPCB Part #
C342756
Package
Plugin,P=5mm
Description
10nF 250V 5mm X7R ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS