FG24C0G2W681JNT06
MFR.Part #
FG24C0G2W681JNT06
JLCPCB Part #
C1620497
Package
Plugin,P=5mm
Description
450V 5mm 680pF C0G ±5% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS