FG20X7S1H106KRT00
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
FG20X7S1H106KRT00
JLCPCB Part #
C1641579
Package
Plugin,P=5mm
Description
10uF 50V 5mm X7S ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS