FG20X7R1E475KNT00
MFR.Part #
FG20X7R1E475KNT00
JLCPCB Part #
C1637735
Package
Plugin,P=5mm
Description
25V 4.7uF 5mm X7R ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS