FG20C0G2J223JNT00
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
FG20C0G2J223JNT00
JLCPCB Part #
C1643201
Package
Plugin,P=5mm
Description
22nF 5mm 630V C0G ±5% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS