FG18X7R1H333KNT00
MFR.Part #
FG18X7R1H333KNT00
JLCPCB Part #
C1622814
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
2.5mm 33nF 50V X7R ±10% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS