FG18C0G2A271JNT06
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
FG18C0G2A271JNT06
JLCPCB Part #
C1626461
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
100V 2.5mm 270pF C0G ±5% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS