FG18C0G2A152JNT00
MFR.Part #
FG18C0G2A152JNT00
JLCPCB Part #
C1627932
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
1.5nF 100V 2.5mm C0G ±5% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS