FG18C0G1H271JNT00
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
FG18C0G1H271JNT00
JLCPCB Part #
C1620140
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
2.5mm 270pF 50V C0G ±5% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS