FG18C0G1H152JNT06
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
FG18C0G1H152JNT06
JLCPCB Part #
C1620463
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
1.5nF 2.5mm 50V C0G ±5% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS