FG18C0G1H103JNT00
MFR.Part #
FG18C0G1H103JNT00
JLCPCB Part #
C1631089
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
10nF 2.5mm 50V C0G ±5% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS