FG16X5R1H106KRT00
MFR.Part #
FG16X5R1H106KRT00
JLCPCB Part #
C1642972
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
10uF 2.5mm 50V X5R ±10% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS