FG14C0G1H223JNT00
MFR.Part #
FG14C0G1H223JNT00
JLCPCB Part #
C1635219
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
2.5mm 22nF 50V C0G ±5% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS