FG11C0G2A683JNT06
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
FG11C0G2A683JNT06
JLCPCB Part #
C1622302
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
100V 2.5mm 68nF C0G ±5% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS