FA28X8R2A222KNU00
MFR.Part #
FA28X8R2A222KNU00
JLCPCB Part #
C1632564
Package
Plugin,P=5mm
Description
100V 2.2nF 5mm X8R ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS