FA28X7R2A103KNU06
MFR.Part #
FA28X7R2A103KNU06
JLCPCB Part #
C1621950
Package
Plugin,P=5mm
Description
100V 10nF 5mm X7R ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS