FA28NP02A122JNU06
MFR.Part #
FA28NP02A122JNU06
JLCPCB Part #
C1631497
Package
Plugin,P=5mm
Description
1.2nF 100V 5mm C0G ±5% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS