FA26X7R2J102KNU06
MFR.Part #
FA26X7R2J102KNU06
JLCPCB Part #
C1622063
Package
Plugin,P=5mm
Description
1nF 630V X7R ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS