FA24X7S2A684KRU00
MFR.Part #
FA24X7S2A684KRU00
JLCPCB Part #
C1638835
Package
Plugin,P=5mm
Description
100V 5mm 680nF X7S ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS