FA24X7S2A334KRU00
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
FA24X7S2A334KRU00
JLCPCB Part #
C1636598
Package
Plugin,P=5mm
Description
100V 330nF 5mm X7S ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS